fbpx

O nas

Więcej o nas

Firma GAMMA to cała gama możliwości dla Twojego okna

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę:
– bezpłatny pomiar
– fachowe doradztwo
– prezentację materiałów u Państwa w domu lub w biurze
– profesjonalny montaż i szybki czas realizacji zlecenia
– serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 

Historia powstania firmy Gamma sięga roku 2004, kiedy to rozpoczęliśmy sprzedaż i montaż przesłon okiennych – początkowo tylko z dojazdem do Klienta.

Wiosną 2006 roku zdecydowaliśmy się otworzyć biuro przy ul. Felczaka 20c w Szczecinie. Miało to stworzyć Klientom wygodne miejsce, w którym mogą zapoznać się z naszą ofertą, skorzystać z fachowego doradztwa, otrzymać wycenę i umówić wizytę naszego konsultanta. Wybór padł na miejsce dogodnie położone w centrum miasta, tuż przy Urzędzie Miejskim i Skarbowym oraz sklepach. Pozwala to na wstąpienie do nas na przykład przy okazji załatwiania spraw urzędowych. Dodatkowym atutem jest duża ilość miejsc parkingowych tuż przy naszym biurze.

Na początku działalności bazowaliśmy tylko na produktach zamawianych u innych producentów. Z czasem zaczęliśmy korzystać z usług coraz większych partnerów handlowych z całej Polski, jednak brak wglądu w proces produkcyjny i niedostateczna możliwość dbania o detale nie dawały nam pełnej satysfakcji.

Dlatego z firmy typowo usługowej staliśmy się producentem naszych flagowych produktów, czyli: rolet w kasetach i z prowadnicami oraz rolet wolnowiszących a z czasem również plis zarówno na okna standardowe jak i dachowe. Oferujemy do nich szeroki wachlarz tkanin o różnym stopniu zaciemnienia. Jesteśmy  bardzo dumni z naszych produktów i bardzo dbamy o to, by zawsze były starannie wykonane. Najlepszym dowodem na owocność naszych starań są powracający do nas po latach Klienci oraz to, że jesteśmy polecani ich rodzinom i przyjaciołom.

Oprócz systemów produkowanych przez nas polecamy Państwu pełną gamę przesłon okiennych obecnych na polskim rynku, zawsze w cenie producenta najlepszych krajowych firm. Oferujemy Państwu różne rozwiązania, między innymi: rolety wewnętrzne i zewnętrzne, plisy, żaluzje poziome aluminiowe i drewniane, żaluzje pionowe i moskitiery.

Do korzystania z naszych usług zapraszamy zarówno klientów hurtowych jak i detalicznych. Proponowane przez nas systemy, to swego rodzaju „2 w 1”: skuteczna ochrona przeciwsłoneczna oraz luksusowy element wystroju wnętrz.

Pracujemy również w innych częściach kraju oraz obsługujemy klientów poza granicami Polski. Zapraszamy do kontaktu z nami: KONTAKT

DO WSZYSTKICH NASZYCH PRODUKTÓW ZAPEWNIAMY SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

gamma

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Więcej o nas